Vývoj sběrnicových a testovacích systémů

Věnujeme se vývoji embedded i desktop aplikací pro testování, diagnostiku a komunikaci s řídicími jednotkami a moduly jak po čistých komunikačních rámcích, tak i za použití standardizovaných vyšších protokolů jako UDS, CCP a XCP a standardů jako FIBEX, ODX, LDF, CANdb (DBC), A2L a jiných.

Vyvíjíme testovací i flashovací nástroje a utility, které se používají jak při vývoji samotné jednotky (ECU), tak i na výrobních linkách k automatickému a hromadnému testování a ověřování funkcionality. Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem zařízení a implementacemi komunikací pro embedded zařízení na různých druzích mikrokontrolerů a procesorů (Atmel, Microchip PIC, TI TMS570, STM32) po sběrnicích CAN / CAN FD (a vyšší vrstvy CANopen a SAE J1939), LIN, FlexRay, Ethernet Powerlink, BroadR-Reach, SAE J2716 (SENT).

V minulosti jsme implementovali a integrovali komunikační stacky XCP, ISO TP a UDS (ISO 15765), SAE J1939, CANopen a další.

Jsme distributoři několika světových firem pro komunikační a diagnostické převodníky, adaptéry a analyzéry. To nám umožňuje poskytnout zákazníkovi kompletní řešení včetně HW komponent pro komunikaci.
Též poskytujeme školení teorie a praktického použití sběrnic v automobilovém, kolejovém a automatizačním odvětví.