Kariéra

Hledáme kolegy na částečný i plný úvazek na pozice uvedené níže. Též jsou vhodné pro studenty a absolventy technických vysokých škol.

1) Obchodník – Business Development

Otevíráme pozici obchodníka pro člověka s obchodním duchem, který má alespoň základní znalosti elektronických systémů a který by nám pomohl rozvíjet nové obchodní vztahy v ČR i zahraničí. Též by spolupracoval by na tvorbě dokumentace i přípravě propagace nových produktů.

vaším úkolem by bylo:

  • hledání nových obchodních možností
  • komunikace s potenciálními i současnými klienty
  • spolupráce na přípravě dokumentace k produktům
  • marketing současných i nových produktů

požadujeme:

  • obchodního ducha
  • schopnost dotáhnout věci do konce
  • spolehlivost
  • anglický jazyk písmem (ideálně i slovem)

očekává se od vás porozumění:

  • elektrotechnice a embedded systémům
  • sběrnicovým systémům (CAN, LIN, CANopen, SAE J1939 a dalším komunikačním protokolům)
  • postupům využívaných ve vývoji elektronických systémů a software

V případě zájmu pošlete své CV na info@machsystems.cz.

2) .NET C# programátor

Hledáme nového kolegu na pozici .NET C# programátora na plný případně i částěčný úvazek. Pozice je vhodná i pro studenty VŠ nebo absolventy a juniory.

Popis pozice

Budete se podílet na vývoji nástrojů pro ovládání elektronických systémů, vyvíjet simulační PC aplikace a utility a integrovat různé API a drivery.

Požadavky

  • .NET v4.5+ C# – znalost alespoň jednoho z WPF/WinForms
  • znalost verzovacího systému (preferujeme Git)
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • chuť stále se vzdělávat v oboru a využívat nové technologie
  • analytické myšlení, systematičnost a pečlivost
  • schopnost samostatné práce

Výhodou je znalost

  • anglického jazyka na úrovni technické diskuze
  • agilní metodiky
  • jazyku C (embedded systémy, mikrokontroléry) obecných periferií (UART, SPI)
  • elektrotechniky – čtení elektrotechnických schémat, znalost hardware
  • PLC – programování

Co nabízíme

  • krátkodobé i dlouhodobé projekty
  • integrace různých technologií
  • projekty z různých odvětví
  • mladý kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • občasná práce z domova

3) embedded C programátor

Co bys měl umět a mít

  • znalost jazyka C (embedded systémy, mikrokontroléry)
  • studovat dokumentaci a specifikace v angličtině
  • využívat Git a JIRA
  • komunikační a analytické schopnosti

Výhodou

  • zkušenost s mikrokontroléry PIC/STM a obecných periferií (UART, SPI)
  • znalost CAN bus, vyšších protokolů a jiných komunikačních sběrnic
  • znalost návrhu HW (Eagle)

Co nabízíme

  • projekty z různých odvětví
  • možnost pracovat na HPP / IČO
  • do budoucna i práce z domova

Na čem bys pracoval

Projekty máme různorodé a pokud bys měl zájem, tak se můžeš podílet na více projektech, abys neupadl do stereotypu. 🙂

V případě zájmu pište na info@machsystems.cz. Budeme se těšit. 🙂