O firmě

Firma MACH SYSTEMS s.r.o. se zabývá zakázkovým vývojem a výrobou elektroniky, embedded systémů a softwaru, IT řešení a automatizací.

Vyvíjíme elektronické a embedded systémy – návrh desek plošných spojů (DPS), implementace řídicího software, certifikace zařízení a zajišťujeme prototypovou i sériovou výrobu.

Specializujeme se na sběrnicové systémy v automobilovém, leteckém a kolejovém průmyslu – LIN – Local Interconnect Network, CAN – Controller Area Network (SAE J1939, CANopen, CAN FD), FlexRay, SAE J2716 SENT a Automotive Ethernet (BroadR-Reach). Vyvíjíme komunikační, testovací a diagnostické nástroje a utility a implementujeme komunikační stacky a firmwary pro různé druhy mikrokontrolérů a procesorů. Zastupujeme vybrané zahraniční výrobce adaptérů a převodníků pro komunikaci po sběrnicích a monitorovací, analyzační, testovací a diagnostické softwarové nástroje.

Navrhujeme řídicí systémy a automatizujeme technologické celky a jednoúčelové stroje včetně dodávek senzorů, aktuátorů a rozváděčů.