Úvodní

Firma MACH SYSTEMS s.r.o. se zabývá zakázkovým vývojem elektroniky, embedded systémů a softwaru, IT řešení a mobilních aplikací, automatizací a systémy čtení registračních značek (SPZ).

Specializujeme se na sběrnicové systémy v automobilovém, leteckém a kolejovém průmyslu – LIN – Local Interconnect Network, CAN – Controller Area Network (SAE J1939, CANopen, CAN FD), FlexRay, SAE J2716 SENT/SPC a Ethernet Powerlink / BroadR-Reach. Vyvíjíme komunikační, testovací a diagnostické nástroje a utility a implementujeme komunikační stacky a firmwary pro různé druhy mikrokontrolérů a procesorů, včetně desktopových aplikací pro ovládání a reporting.

Zastupujeme vybrané zahraniční výrobce adaptérů a převodníků pro komunikaci po sběrnicích a monitorovací, analyzační, testovací a diagnostické softwarové nástroje.

Integrujeme systémy pro čtení a rozpoznání registračních značek, kódů na kontejnerech a železničních vozech/vagonech. Též se věnujeme systémům strojovému rozpoznání osobních dokumentů (občanské průkazy, pasy) a identifikaci pomocí biometrických údajů (rozpoznání obličejů, čtení otisku prstů).
Vyvíjíme aplikace strojového vnímaní / vidění a detekce objektů v obraze a implementujeme zákaznická řešení na klíč.